Clasificacións Alevin

Grupo A

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
SD Ribadeo
SD Ribadeo 4 4 0 0 22 1 12
2
CD San Ciprián
CD San Ciprián 4 3 0 1 10 6 9
3
CD Cerecedo
CD Cerecedo 4 2 0 2 6 8 6
4
Mª Auxiliadora A 4 1 0 3 6 13 3
5
SD Navia 1914 4 0 0 4 3 19 0

Grupo B

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
River Piles 3 2 1 0 9 1 7
2
Real Avilés CF A
Real Avilés CF A 3 1 1 1 4 6 4
3
AD Santiago de Foz B
AD Santiago de Foz B 3 0 2 1 3 4 2
4
La Caridad CF
La Caridad CF 3 0 2 1 3 8 2

Grupo C

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
CD Tropezón
CD Tropezón "A" 4 3 1 0 8 1 10
2
Real Tapia CF
Real Tapia CF 4 2 1 1 10 5 7
3
Barres CF
Barres CF 4 2 1 1 7 6 7
4
Versalles CF
Versalles CF 4 1 1 2 3 5 4
5
Mª Auxiliadora B 4 0 0 4 0 11 0

Grupo D

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Ural CF
Ural CF 3 3 0 0 12 0 9
2
Asturias Femenina 3 2 0 1 10 2 6
3
Sporting Pontenova
Sporting Pontenova 3 1 0 2 1 7 3
4
ACD Piringalla 3 0 0 3 0 14 0

Grupo E

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
CD Valdés ACF
CD Valdés ACF 4 3 1 0 7 2 10
2
Andés CF A
Andés CF A 4 3 0 1 7 2 9
3
CF Canelas 2010
CF Canelas 2010 4 2 0 2 4 3 6
4
Real Avilés CF B
Real Avilés CF B 4 0 2 2 2 6 2
5
ED Lourenzá
ED Lourenzá 4 0 1 3 2 9 1

Grupo F

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
CD Los Campos
CD Los Campos 3 2 1 0 8 3 7
2
SCDR Galicia Caranza
SCDR Galicia Caranza 3 2 0 1 9 2 6
3
CD Peña O Beryma
CD Peña O Beryma 3 1 1 1 6 4 4
4
CD Marino de Cudillero
CD Marino de Cudillero 3 0 0 3 3 17 0

Grupo G

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
CD Narón
CD Narón 4 4 0 0 7 0 12
2
EF Oviedo Vetusta
EF Oviedo Vetusta 4 3 0 1 5 2 9
3
CD Castro
CD Castro 4 0 2 2 3 5 2
4
Barres CF B
Barres CF B 4 0 2 2 4 8 2
5
Navarro CF
Navarro CF 4 0 2 2 1 5 2

Grupo H

Equipo
Xogados Vitorias Empates Derrotas A Favor En Contra Puntos
1
Astur CF
Astur CF 4 3 1 0 4 1 10
2
San Fernando CF
San Fernando CF 4 2 2 0 7 3 8
3
CD Tropezón
CD Tropezón "B" 4 2 1 1 4 3 7
4
AD Santiago de Foz A
AD Santiago de Foz A 4 1 0 3 3 5 3
5
Andés CF B
Andés CF B 4 0 0 4 2 8 0

Fase de Grupos

17.06.2017 09:30 Barres CF
Barres CF
0: 4
CD Tropezón
CD Tropezón "A" Detalles
17.06.2017 09:30 AD Santiago de Foz B
AD Santiago de Foz B
1: 1
La Caridad CF
La Caridad CF Detalles
17.06.2017 10:00 SD Navia 1914 1: 2
CD Cerecedo
CD Cerecedo Detalles
17.06.2017 10:00 Andés CF B
Andés CF B
1: 2
CD Tropezón
CD Tropezón "B" Detalles
17.06.2017 10:30 Andés CF A
Andés CF A
2: 0
CF Canelas 2010
CF Canelas 2010 Detalles
17.06.2017 11:00 CD Marino de Cudillero
CD Marino de Cudillero
1: 4
CD Peña O Beryma
CD Peña O Beryma Detalles
17.06.2017 11:00 Real Tapia CF
Real Tapia CF
3: 0 Mª Auxiliadora B Detalles
17.06.2017 11:30 Mª Auxiliadora A 1: 4
CD San Ciprián
CD San Ciprián Detalles
17.06.2017 11:30 AD Santiago de Foz A
AD Santiago de Foz A
1: 2
San Fernando CF
San Fernando CF Detalles
17.06.2017 12:00 ACD Piringalla 0: 7
Ural CF
Ural CF Detalles
17.06.2017 12:00 CD Los Campos
CD Los Campos
1: 0
SCDR Galicia Caranza
SCDR Galicia Caranza Detalles
17.06.2017 12:30 CD Castro
CD Castro
0: 0
Navarro CF
Navarro CF Detalles
17.06.2017 13:00 Versalles CF
Versalles CF
2: 0 Mª Auxiliadora B Detalles
17.06.2017 13:00 CD Tropezón "A"
CD Tropezón
2: 1
Real Tapia CF
Real Tapia CF Detalles
17.06.2017 13:30 La Caridad CF
La Caridad CF
2: 2
Real Avilés CF A
Real Avilés CF A Detalles
17.06.2017 13:30 Asturias Femenina 6: 0 ACD Piringalla Detalles
17.06.2017 14:00 SD Ribadeo
SD Ribadeo
3: 0
CD San Ciprián
CD San Ciprián Detalles
17.06.2017 14:00 SD Navia 1914 1: 3 Mª Auxiliadora A Detalles
17.06.2017 14:30 CF Canelas 2010
CF Canelas 2010
1: 0
Real Avilés CF B
Real Avilés CF B Detalles
17.06.2017 14:30 CD Valdés ACF
CD Valdés ACF
2: 0
Andés CF A
Andés CF A Detalles
Página 1 de 4
Mostrar20